KIM JESTEŚMY

„(…) pod całym urokiem ogrodu będzie krył się logiczny i prosty szkielet dający
satysfakcjonującą pewność, że użyto zdrowego rozsądku i trzeźwego rozumowania.”

– Russell Page -”Edukacja Ogrodnika”

 

Ogrodnia powstała w 2007 roku. Początkowo robiliśmy tylko projekty, jednak bardzo szybko okazało się, że jest zainteresowanie realizacjami. Debiutancki ogród powstał cztery miesiące po założeniu firmy. Przy pomocy rodziny i przyjaciół oraz sprzętu dostępnego w garażu wykonaliśmy pierwszą realizację. 

Zaczynaliśmy od podstaw, wiele rzeczy wykonując własnymi siłami. Efekty jakie uzyskiwaliśmy i zadowolenie klientów wpływały motywująco na rozwój firmy.

Obecnie na swoim koncie mamy kilkaset projektów i  kilkadziesiąt realizacji – mniejszych i większych. Ekipę tworzą ludzie z doświadczeniem i pasją. Jest to stała załoga, w której każdy wie co robić.

Zakładanie ogrodów jest niesamowicie satysfakcjonującą pracą. Gdy wchodzimy na teren przyszłego ogrodu najczęściej wygląda on jak krajobraz księżycowy. Gdy go kończymy zostawiamy tam przestrzeń pełną ładu, porządku  i uroku.

Doświadczenie zdobyte przez ostatnie lata sprawia, że zlecenia wykonujemy sprawnie i terminowo.

Nieustannie pogłębiamy naszą wiedzę, tak aby być na bieżąco ze wszelkimi nowościami.

Ogrody to nasza pasja. Ciężko pracujemy, aby efekt końcowy był jak najlepszy.

Pozwól nam wyczarować Twój przepiękny ogród.

Wyobraź sobie siebie wśród kolorów, soczystej zieleni, harmonii, aromacie letniego wieczoru…

Wyobraź siebie w pięknie zaprojektowanej przestrzeni.
My ją stworzymy

 

Właściciel:

Inż. Anna Andrearczyk, architekt krajobrazu. Studia z architektury krajobrazu ukończone w 2005 roku z wynikiem bardzo dobrym. W branży od 2004 roku. Własna firma od 2007 roku. W tym czasie powstało wiele projektów, każdy wyjątkowy i niepowtarzalny!

Załoga:

Wojtek, Asia, Patryk – to trzon Ogrodni. W branży od wielu lat. Charakteryzuje ich duże doświadczenie, pracowitość i dokładność wykonywanej pracy a to tego wysoka kultura osobista 🙂